Asset Publisher Asset Publisher

Regionalne Mistrzostwa Leśników w Tenisie Stołowym

3 czerwca odbyły się IV Mistrzostwa Leśników w Tenisie Stołowym o Puchar Dyrektora RDLP w Radomiu za nami. Gospodarzem mistrzostw było Nadleśnictwo Suchedniów. Najlepsze drużynowo i indywidualnie było Nadleśnictwo Daleszyce.

W rozgrywkach wzięło udział 21 uczestników z 8 jednostek z terenu RDLP Radom. Nagrody wręczył dyrektor RDLP w Radomiu Andrzej Matysiak, a zastępca dyrektora Marek Szary otworzył mistrzostwa.

Wyniki:

Kategoria OPEN: 1. Tomasz Stachera (N. Daleszyce), 2. Błażej Gola (N. Daleszyce). 3. Łukasz Czubak (N. Daleszyce);

Kategoria Panie: 1 miejsce Agnieszka Głowacka (RDLP w Radomiu), 2. Anna Wojkowska-Klata (N. Kielce), 3. Paulina Adamczyk (N. Łagów);

Kategoria Kadra Kierownicza: 1. Adam Podsiadło (N. Ostrowiec Św.), 2. Piotr Fitas (N. Suchedniów);

Kategoria Gier Podwójnych: 1. Tomasz Stachera (N. Daleszyce), Adam Podsiadło (N. Ostrowiec Św.), 2. Błażej Gola (N. Daleszyce), Dariusz Maj (RDLP w Radomiu), 3. Daniel Sahajdak (RDLP w Radomiu), Łukasz Czubak (N. Daleszyce);

Drużynowo: 1. Nadleśnictwo Daleszyce, 2. Nadleśnictwo Suchedniów, 3. Nadleśnictwo Łagów.

IV Mistrzostwa Leśników w Tenisie Stołowym o Puchar Dyrektora RDLP w Radomiu były również eliminacjami do uczestnictwa w XXII Mistrzostwach Polski Leśników w Tenisie Stołowym, które odbędą się w dniach 23-27 sierpnia 2022 r. na terenie RDLP w Krakowie.

Organizatorzy gratulują wszystkim uczestnikom zawodów, szczególnie zwycięzcom. Szczególne podziękowania dla Nadleśnictwa Suchedniów za przygotowanie Mistrzostw. Wyróżniały świetna organizacja, super hala do tenisa, świetny sędzia i oczywiście pełni woli sportowej rywalizacji i radości z rozgrywek zawodnicy.

Organizatorzy składają również podziękowania dyrekcji Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Emilii Peck w Suchedniowie, Zdzisławowi Wojnarskiemu, Dariuszowi Kowalikowi za gościnę i udostępnienie obiektu i pomoc w organizacji. Słowa podziękowania kierują także do KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów dla Macieja Glijera i Dawida Stąpóra za pomoc.